Склади пропорції з поданих чисел чотири цілих дві сьомих ; 22,5; 53 цілих одна третя; 280


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошин Миша.

Ответ:

1) 4\frac{2}{7}=\frac{30}{7}

2) 22.5 = \frac{45}{2}

3) 53\frac{1}{3} = \frac{160}{3}

Пошаговое объяснение: