На прямій відмітили декілька точок. Після цього між кожним двома сусідніми точками відмітили ще по

точці. Таке повторили ще двічі (всього 3 рази). В результаті на прямій стало 113 відмітили. Точок. Скільки точок було відмічено спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x+(x-1)+2*(x-1)+4*(x-1)=113

8x-7=113

8x=113+7

8x=120

x=120/8

x=15

проверка:

1) было 15 точек , меду ними поставили 15-1=14,  стало 15+14=29

2) между 29 точек поставили 29-1=28,  стало 29+28=57

3) между 57 точек поставили 57-1=56, стало 57+56=113