З пункту А вийшов пішохід зі швидкістю 5 км/ год.Через дві години з того ж пункту А в протилежному

напрямку виїхав велосипедист зі швидкістю 15 км / год. Скільки часу в дорозі був велосипедист у той момент , коли відстань між ними і пішоходом стала дорівнювати 70 км

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

1) 5 · 2 = 10 (км) - пройдёт пешеход за 2 часа;

2) 70 - 10 = 60 (км) - расстояние, которое пешеход и велосипедист преодолеют вместе;

3) 5 + 15 = 20 (км/ч) - скорость удаления;

4) 60 : 20 = 3 (ч) - столько времени был в дороге велосипедист.

Вiдповiдь: 3 години.

Проверка:

5 · (2 + 3) + 15 · 3 = 25 + 45 = 70 км - расстояние между пешеходом и велосипедистом.