З пункту А вийшов пішохід зі швидкістю 5 кілометрів в годину.через 2 години з того ж пункту А в

протилежному напрямку виїхав велосипедист зі швидкістю 15 кілометрів за годину. скільки часу в дорозі був велосипедист у той момент коли відстань між ним і пішоходом стала дорівнювати 70 кілометрів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

3 години

Пошаговое объяснение:

З а 2 години  пішоход пройшов

2* 5 = 10 км

Швидкість віддалення

15+5=20 км /год

70-10= 60 км - відстань між велосипедистом і пішоходом з урахуванням того , що пішоход уже був 2 годи в дорозі

60 : 20 = 3 години - такий час був у дорозі велосипедист