При какому значение x правильная ривнисть 7/8=x/24​


Ответы на вопрос

Отвечает Дан Валерия.

Відповідь: при х=21

Покрокове пояснення:

Використовуємо основну властивість пропорції (добуток крайніх членів пропорції рівен добутку середніх її членів)

х=(7*24) :8 = 21

Отвечает Кубик Дима.

Пошаговое объяснение:

7/8=х/24

х=7×24/8

х=168/8

х=21