Допоможіть розв'язати рівняння: (450-х)=37×12 (2+х÷7)×6=54


Ответы на вопрос

Отвечает Проценко Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(450-х)=37×12

450-х=444

х=450-444

х=6

(2+х÷7)×6=54

(2+х÷7)=54:6

(2+х÷7)=9

7*2+х=9*7

14+х=63

х=63-14

х=49