Помогите! Знайди значення виразу зі змінною 67-А .ЯКЩО А=14,А=26,А=52,А=66??


Ответы на вопрос

Отвечает Катасонова Елизавета.

Пошаговое объяснение:

Якщо а=14, то

67-а=67-14=53

Якщо а=26, то

67-а=67-26=41

Якщо а=52, то

67-а=67-52=15

Якщо а=66, то

67-а=67-66=1