Ціну на печиво збільшили з 56 грн за кілограм до 63 за кілограм.На скільки відсотків збільшилася

ціна печева?

Ответы на вопрос

Отвечает Курбанова Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

56грн -100%

63 грн -Х %

Х=63*100:56=112,5  %

112,5-100=12,5 %    на столько % повысилась цена