Для виготовлення 10 кг шоколаду потрібно 3кг какао бобів,Скільки какао бобів потрібно для

виготовлення 50кг шоколаду?

Ответы на вопрос

Отвечает Тумашова Кристина.

Відповідь: 15 кг какао-бобів потрібно для виготовлення 50 кг шоколаду

Покрокове пояснення:

Потрібно скласти пропорцію

10кг - 3 кг

50 кг - х кг

х=50*3:10=15(кг)