Периметр трикутника дорівнює 6 4 см одна його сторона становить 3/8 периметра а дві інші рівні

рівні між собою знайдіть довжини сторін трикутника срочнооооо Отдаю 27 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Женя.

Ответ:

20 см, 20 см, 24 см

Пошаговое объяснение:

Периметр трикутника визначають за формулою

Р=a+b+c

Р=64 см  за умовою

a= 3/8P,

b=c

отже

а= 3/8*64=24 см

64-24=40 см сума двох інших сторін

40:2=20 см довжина сторін b та с