Периметр трикутника дорівнює 6 2/5 сантиметра. Одна його сторона дорівнює 3/8 периметра. 2 інші

сторони рівні між собою знайдіть довжину сторін трикутника допоможіттттттть

Ответы на вопрос

Отвечает Яренков Роман.

P=6,4 см

І сторона = 3/8 від P

II - ?

III сторона - ?

Розв'язання:

1) (6,4:8)•3=2,4 (см) - довжина першої сторони;

2) (6,4-2,4):2=2 (см) - довжинв першої і другої сторони:

Відповідь: по 2 см довжина І і ІІ сторони.