решите задачи плиз: 1.У класі 32 учні,з них 3/8 хлопці.Скількі хлопців у класі? 2.Периметр

трикутника дорівнює 6 2/5 см.Одна його сторона становить 3/8периметра,а дві інші рівні між собою.Знайдіть довжини сторін трикутника. 3.За чотири дні було вивезено 4060 кг вугілля.Першого дня було вивезено 2/7 усього вугілля,другого 35% решти,третього в 1 1/7 раза більше,ніж другого.Скількі вугілля вивезено за четвертий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

1)32*3/8=12

2)6 2/5*3/8=32/5*3/8=2 2/5 -одна сторона

6 2/5-2 2/5=4см

4/2=2 см две другие стороны

Ответ: 2,2,2 2/5

3)4060*2/7=1160 кг-вывезено в первый день

1160*35/100=406 кг -вывезено во второй день

406*1 1/7=464 кг -вывезено в третий день

4060-1160-406-464=2030 кг-вывезено за четвертый день