У першому стосі було 7зошитів,а в другому-9.У стоси доклали зошити так,що зошитів у першому стосі

стало більше в 3 рази,а у другому -у 4 рази.На скільки зошитів більше стало у другому стосі ніж у першому?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1) 7×3=21 (перший)

2) 9×4=36 (другой)

3) 36-21=15

на 15 бiльши стало у другому