Даю 18 балов!!! Квадрат розрізаний на 4 однакових прямокутники та 1 квадрат. Відомо що площа

меншого квадрата 16 , а площа кожного прямокутника 96. Визначити сторони ппрямокутникаПожалуйста срочно нужно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4*96+16=400 см²

√400=20 сторона большого квадрата

√16=4 сторона малого квадрата

(20-4)/2=8 ширина  прямоугольника

96/8=12 длина прямоугольника,