Арасы 212км болатын екі айлақтан бір-біріне қарама-қарсы бағытта екі кеме шығып,4 сағаттан кейін

кездесті. Бірінші кеменің жылдамдығың 24км/сағ. Екінші кеменің жылдамдығын тап. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черноволенко Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S-212км

U1-24км/ч

U2-?км/ч

t-4 ч

212÷4=53км/ч-скорость сближения

53-24=29км/ч-скорость второго судна

Проверка

(24+29)×4=212км

Ответ:скорость 2 судна 29км