Пожалуйста помогите мне сделать вот это:Арасы 83км екі айлықтан бір мезгілде екі кеме бір-біріне

қарама-қарсы бағытта жолға шықты.Бірінші кеменің жылдамдығы 32км/сағ.4 сағаттан соң екі кеменің арасы 355км болды.Екінші кеме неше км жүзді және қандай жылдамдықпен козгалды?

Ответы на вопрос

Отвечает Декань Вова.
32*4=128 І кеменің 4 сағ
128+83=211
355-211=144  ІІ кеменің 4 сағ
144/4=36км/саг ІІ кеменің жылдамдығы