CРОЧНО!Яку потужність розвиває підйомний кран ящо роботу 9 мегаджоулів він виконує за 5 хвилин?


Ответы на вопрос

Отвечает Липецкая Наташа.
A=9 МДж=9*10^6 Дж t=5м=300с решение P=A/t= 9*10^6/300= 3*10^4 Дж/с