Сума двох чисел дорівнює 7,5 Одне з них у 4 рази менше від другого Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Халгаев Бадма.

Нехай перше число = х, а друге = у

Складемо систему:

{х + у = 7.5

{х = 4у

Підставимо значення х у перше рівняння:

4у + у = 7.5

5у = 7.5

у = 1.5

х = 4×1.5 = 6

Відповідь: перше число = 6, друге число = 1.5