Обчисліть значення виразу 6,7*(9 1 дріб 5+4 дріб 5)-3,5:(11 .3 дріб 7-4. 3 дріб 7).


Ответы на вопрос

Отвечает Пранкевич Максим.

Пошаговое объяснение:

6.7 \times (9 \frac{1}{5}  +  \frac{4}{5} ) - 3.5 \div (11 \frac{3}{7}  - 4 \frac{3}{7} ) \\  \frac{67}{10} \times 10 -  \frac{35}{10}  \times  \frac{1}{7}  =  67 -  \frac{5}{10}  =  66 \frac{5}{10}  = 66 \frac{1}{2}  = 66.5