Розв'яжи рівняння:(x−29)(x−13)(x+4,3)=0 Коментар. Корені пиши в порядку зростання.


Ответы на вопрос

Отвечает Таран Игорь.

Ответ:

-4,3; 13; 29

Пошаговое объяснение:

(x−29)(x−13)(x+4,3)=0

x-29=0

x₁=29

x-13=0

x₂=13

x+4,3=0

x₃=-4,3