Поділіть число 35 на дві цастини пропорційні числа 5 и 2


Ответы на вопрос

Отвечает Дрязгунова Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5х+2х=35

7х=35

x=35:7

х=5

5*5=25

5*2=10

Відповідь: 25 і 10.