- Довжина кола дорівнює 25 см. Знайти радіус цьо- го кола. Відповідь округлити до одиниць.4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шую Галя.

C=2\pi R\Rightarrow R=\frac{C}{2\pi}=\frac{25}{2\cdot3,14}=\frac{25}{6,28}=3,981\approx4