Срочно помогите Скласти канонічне рівняння прямої, що проходить через дану точку М нулюве

паралельно вектору а якщо М нульове (1;1) а (1; -2)

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Анна.

M_0(1,1)\in l\; \; ,\; \; \vec{a}=(1,-2)\; \; ,\\\\l\parallel \vec{a}\; \; \Rightarrow \; \; \; \vec{s}=\vec{a}=(1,-2)\\\\l\, :\; \; \frac{x-1}{1}=\frac{y-1}{-2}