Цена товара с початку було 140 ГРН спочатку цена підвищілася в 20 % а потім знизилася на 25% якою

ціна стала після цих змін? На скільки знизилися початкова ціна

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Анастасия.

1)140+(140*20%)=168(грн.)-цена підвищілася в 20 %

2)168-(168*25%)=126(грн.)-цена знизилася на 25%

3)140-126=14(грн.)- На стiльки знизилися початкова ціна