2. Із 40 учнів дев'ятого класу 15% отримали з державної атестації з математики оцінку 11 балів.

Скільки учнів отримали цю оцінку?3. Ціна товару становила 600 грн. Спочатку його ціну підвишили на 10%, а потімзнизили на 20%. Якою стала ціна товару після цих змін? На скільки відсотківзмінилася початкова ціна? БУДЬ ЛАСКА! МАЮ 40ХВ!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.

Ответ:

40*0,15=6 учнів отримали 11

600*20%=120

600-120=480

480*10%=48

480+48=528 початкова ціна

Пошаговое объяснение: