мотоцикліст роїхав певний шлях за 2,5 год,рухаючись зі швидкістю 48 км\год.За який час мотоцикліст

проїде той самий шлях ,якщо його швидкість дорівнювати 60 км\год

Ответы на вопрос

Отвечает Метелёва Анастасия.

Розв'язок:

1) 2,5 × 48 = 120 (км) - проїхав мотоцикліст;

2) 120 ÷ 60 = 2 (год) - стільки витрачить часу мотоцикліст, якщо рухатиметься зі швидкістю 60 км/год.

Відповідь: 2 год.