За три години автомобіль проїхав 240 км: за першу годину подала 3/8 цієї відстані, за другу на 2

2/5 км. менше, ніж за першу. Скільки кілометрів проїхав автомобіль за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Каминская Надежда.

Ответ:62 2/5 км

Пошаговое объяснение:

240*3/8=90(км)-за 1шу годину;

90- 2 2/5= 89 5/5 - 2 2/5= 87 3/5(км) -за 2гу годину;

240-(90+87 3/5)=240- 177 3/5=

=239 5/5 - 177 3/5= 62 2/5(км)-за 3тю годину