Кг ә) Есепті санды деректермен толықтыр және оны шығар.Әлияның анасы дүкеннен 2 кг сәбіз, ал одан

3 кг артық пиязсатып алды. Ал сәбіз бен пияз қанша болса, сонша килограммкартоп сатып алды. Әлияның анасы неше килограмм картопсатып алды?кгкг?, Скг артық​

Ответы на вопрос

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ: 7 кг картофеля купила мама Алии.

Пошаговое объяснение:

Перевод задачи на русский:

Мама Алии купила 2 кг моркови, лука на 3 кг больше.А картофеля столько, сколько моркови и лука вместе. Сколько килограммов картофеля купила мама Алии?

Решение:

1) 2+3 = 5 (кг) - лук;

2) 2+5 = 7 (кг) - картофель.