Запиши 4 вирази,у яких зменшуване й від'ємник однакові. Чому дорівнює їх різниця? Зроби узагальнення


Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Валентина.

Ответ:

4-4=0

3-3=0

6-6=0

5-5=0

У всіх цих виразах різниця дорівнює 0

Якщо ми маємо від'ємник і зменшуване однакові то при віднімання то різниця в них виходить 0