Написати 4 вирази де зменшуване і різниця однакові.Чому дорівнює їх різниця?зроби узагальнення.


Ответы на вопрос

Отвечает Клиппа Алексей.

5-0=5

6-0=6

7-0=7

8-0=8

У всіх цих прикладах різниця різна.

Якщо від зменшуваного - 0 то і різниця буде така як і зменшуване число