Обчисливши дані відношення, встановіть, чи можна з них скласти пропорцію 2цілих 7/9 : на 3 цілих

1/3 і 1ціла 1/4 : на 1цілу 1/2

Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 7/9:3 1/3=25/9*3/10=5/6

1 1/4:1 1/2=5/4*2/3=5/6

Можно