Віра розвязала 12 прикладів, що становить 3/4 від усієі кількості. Скільки прикладів ій ще

залишилося розвязати?

Ответы на вопрос

Отвечает Супруненко Аня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 12*4/3 = 16 - скільки прикладів було спочатку

2)  16-12 = 4 - залишилося

Відповідь. 4  прикладu ій ще залишилося розвязати

Отвечает Радостева Лера.
3/4 = 75%

x = 12 : 75 * 100 = 16 прикладів