Порівняйте дроби: 1)1/5 і 3/52)19/20 і 21/203)28/28 і 21/284)28/25 і 15)18/25 і 16)25/25 і 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Титова Мария.

Ответ:

відомо, що дроби серед дробів з однаковими знаменниками більший той, у якого чисельник більший

1) 1 < 3 тоді 1/5 < 3/5

2) 19 < 21 тоді 19/20 < 21/20

3) 28 > 21 тоді 28/28 > 21/28

4) 1 = 25/25; 28 > 25 тоді 28/25 > 25/25

5) 18 < 25 тоді 18/25 < 25/25

6) 25 = 25 тоді 25/25 = 25/25 = 1

Отвечает Мустахим Абдулджалел.

1. 3/5 > 1/5

2) 21/20 > 19/20

3) 28/28 > 21/28

4) 1 > 28/25

5) 1 > 18/25

6) 1 = 25/25