У 3 банок розлили 18 літрів молока. А в одній бочці на 2 літрів більше, від однієї банки. Скільки

літрів молока потрібно для 7 бочок? Допоможі розвязать

Ответы на вопрос

Отвечает Страшных Никита.

Ответ:56

Пошаговое объяснение:

18/3=6 в одній банці

6+2=8 в одній бочці

8*7=56 в 7 бочках