було 28560 літрів пального його розлили в 3 менші бочки скільки літрів у кожній бочці в три бочки

першу і другу пішло 13650 літрів а у 2і 3 пішло 17840 літрів сквльки літрів має кожна бочка

Ответы на вопрос

Отвечает Анищенко Никита.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

Можно составить систему уравнений или решать методом подстановки

пусть в первой бочке х

во второй у

в третьей z

тогда

х+у=13650       y=13650-x

y+z=17840        y=17840-z

x+y+z=28560

13650-x=17840-z      z=17840-13650+x=4190+x

x+13650-x+4190+x=28560

x=28560-13650-4190=17020

x=10720 л.

y= 13650-10720=2930 л.

z=4190+10720=14910 л.