За 4 дні туристи пройшли 41 км. за 1-й день вони прийшли 10 8/12 на 2-й 11 18/25 за 3-й 9 4/12

шляху. Скільки ктурусти пройшли за 4-й день

Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.

Ответ:

9 7/25 (км)

Пошаговое объяснение:

1) 10 8/12 + 11 18/25 + 9 4/12 = (10 8/12 + 9 4/12) + 11 18/25 = 20+11 18/25= 31 18/25 (км) за 3 дня вместе

2) 41 - 31 18/25 = 40 25/25 - 31 18/25 = 9 7/25 (км) за 4 день