-. Екі қаланың арақашықтығы 490 км. Бірінші қаладан 90 км/сағ жылдамдықпен жеңіл мәшине шықты. Ол

1 сағ 30 минжүрген соң, екінші қаладан оған қарсы 70 км/сағ жылдам-дықпен жүк мәшинесі шықты. Жүк мәшинесі 1 сағ 45 минжүрген соң екі мәшиненің арақашықтығы неше километрболды?А. 70 км; B. 75 км; С. 80 км;D. 87 км. помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Кофанова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1ч30мин=1,5ч

1ч 45мин = 1 3/4ч = 1,75ч

90*1,5 = 135км проехала легковая машина до того как выехала грузовая машина

490 - 135 =  355км осталось им проехать

90+70=160км/ч скорость сближения

160 * 1,75 = 280км проехали машины за 1ч 45мин

355 - 280 = 75км расстояние между ними через 1ч 45мин после выезда грузовой машины