До зустрічі один з одним два велосипедисту рухалися однаковий час, причому перший велосипедист

подолав 288 км, а другий - 216 км. З якого швидкістю рухався кожен велосипедисту,якщо вони щогодини проїжджали разом 63 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарба Виктория.

Відповідь:

36км/год - перший;

27км/год - другий

Покрокове пояснення:

х - час, що рухались велосипедисти (ця величина однакова для них)

288:х+216:х=63

288/х+216/х=63

288+216=63х

504=63х

х=504:63

х=8 (год)

288:8=36км/год - швидкість першого велосипедиста;

216:8=27км/год - -щвидкість другого велосипедиста

Отвечает Блинов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

63/(288+216)*288=36

63-36=27