Допоможіть будь ласка з задачею,не розумію взагалі! хлопчик і дівчинка рухалися до зустрічі

однаковий час.хлопчик рухався зі швидкістю 4 км/год, а дівчинка 2 км/год.скільки кілометрів подолала кожна дитина до зустрічі, якщо дівчинка до зустрічі пройшла на 4 км менше від хлопчика

Ответы на вопрос

Отвечает Майкенова Анастасия.

Ответ:

4 км, 8 км.

Пошаговое объяснение:

х -пройшла дівчинка, х+4 пройшов хлопчик.Час ,який дівчинка витратила на дороу х/2.Хлопчик пройшов шлях за х+4 /4  години.

х/2 = х+4 /4

4х = 2(х+4)

4х=2х+8

4х-2х=8

2х=8

х=8:2

х=4(км) -пройшла дівчинка,

4+4=8 (км) - пройшов хлопчик.