У футбольній команді 11 гравців основного складу. З них 1 воротар захисників на 2 більше

півзахисників на 1 менше ніж захисників, решта нападники. Скільки нападників у футбольній команді? .

Ответы на вопрос

Отвечает Муратханов Алихан.

Ответ:

5 гравців

Пошаговое объяснение:

11 гравців

воротар - 1 гравець

півзахисники - 1+2=3 гравці

захисники  3-1=2 гравці

нападників

11-1-3-2= 11-6=5 гравців