Розв'яжи рівняння, спростивши спочатку вираз у його лівій частині: 1) 7,4 – (x – 2,6) =19; 2)4,3 +

(3,1 – x) = 12,7.

Ответы на вопрос

Отвечает Метельский Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 7,4 – (x – 2,6) =19;

7,4-x+2,6=19

-x+10=19

x=10-19

x=-9

2)4,3 + (3,1 – x) = 12,7

4,3+3,1-x=12,7

7,4-x=12,7

x=7,4-12,7

x=-5,3