На підготовку до уроків Віра повина булавитратити2 7/20 гол, але витратила на 1 6/20 год більше .На

допомогу мамі вона витратила на1 14/20менше ніж на виконаня домашніх завдагь.Скільки часу витратила Вірана підготовку до уроків та на допомогу мамі.

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Александр.
2 7/20+1 6/20=3 13/20-на уроки
3 13/20-1 14/20=2 33/20-1 14/20=1 19/20-на помощь маме