Якщо при швидкості 18 км/год. велосипедист проїжджає деяку відстань за 7 год., то при швидкості 27

км/год. він проїде цю відстань за... год

Ответы на вопрос

Отвечает Пирог Лиза.

Ответ: він проїде цю відстань за 4 години 40 хвилин.

Пошаговое объяснение:

18 *7=126 (км)

126/27=4²/₃ (год)=4 год 40 хв.

Отвечает Божок Дарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18*7/27=4 ²/₃