Питання 1 Велосипедист проїжджає певну відстань за 5 год. За який час він проїде цю відстань,

якщо його швидкість збільшити у 2,5 рази. За 10 год За 4 год За 2 год За 12,5 год Питання №2 Поділіть число 420 на три частини у відношенні 2:3:7 70, 115, 235 70, 105, 245 70, 95, 255 60, 115, 245 Питання №3 Знайдіть такі значення a і b, щоб числа a, 6 і b були відповідно пропорційні числам 4, 1/3 та 10. У відповідь запишіть їх суму. Питання №4 Знайдіть x із пропорції 2:3=(5x-70):12 Питання №5 Господарка варить вишневе варення, причому на 3 склянки вишні кладе 2 склянки цукру. Скільки цукру потрібно покласти на 12 склянок вишні?

Ответы на вопрос

Отвечает Копьёва Ксения.

1) за 2 год

2) 70, 105, 245

3) 252

4) 3

5) 8

6)40

прост в 3 4 5 6 скопируй мой ответ

проверено альтернативой

Отвечает Корнеева Виктория.

Ответ:

1) 2 год

2)70,105,245

3)a = 72, b = 180 a + b = 252

4)x = 15,6

5)8

Пошаговое объяснение:

2)2 + 3 + 7= 12 частей

420 : 12 = 35

35 * 2 = 70

35 * 3 = 105

35 * 7 = 245

4)2:3 = (5x - 70) : 12;

24 = 3(5x - 70)

24 = 15x - 210

24 - 15x = - 210

-15x = - 210 - 24

-15x = - 234

x = 15,6

5)12 : 3 = 4 раза по 3 склянки вишень

4 * 2= 8 склянок цукру