Знайдіть діагональ прямокутного паралелепіпеда за трьома його вимірами : довжина основи 7 см ширина

основи 6 см висота 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Софья.

a=6\; ,\; b=6\; ,\; c=7\\\\d^2=a^2+b^2+c^2=6^2+6^2+7^2=121\\\\d=11