Розв'яжіть рівняння -2(х-1,5)=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ:

2.5

Пошаговое объяснение:

-2x+2=-3

-2x=-5

x=5/2=2.5