Скільки меду міститься у двох бідонах ,якщо в одному бідоні 26.3 л. меду а в другому на 9.2 л.

менше?

Ответы на вопрос

Отвечает Садомцев Артём.

Ответ:

1) 26,3- 9,2=17,1 (л) -у другому бідоні

2)26,3+ 17,1= 43,4(л)- всього

Відповідь: 43,4 літра.