Довжина прямокутника дорівнює 5,67 см, що на 2,39 см більше ширини.Знайдіть периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Деревня Горная.

Ответ:

17,9 см

Пошаговое объяснение:

в=5,67 см

а=в-2,39=5,67-2,39=3,28 см

Р= 2*(а+в)=2*(3,28+5,67)=2*8,95=17,9 см