Көбейтуді қосу мен ауыстырып есепте. 31×2. 42×2. 13×3. 9×3. 8×5. 23×3. 25л×3. 2тг×8. 30тг×3. Өтініш

көмектесіп жіберіңіздерш.

Ответы на вопрос

Отвечает Жданко Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

31+31=62 42+42=84 13+13+13=39 9+9+9=18. 8+8+8+8+8=40. 23+23+23=69