За перший тиждень місяця ведмежатко поправилося на 0.4кг за другий схудло на 0.25 кг за третій

поправилося на 0.1 кг за четвертий іще на 0.55 кг Після цього воно стало важати 12 кг Скільки важило ведмежатко на початку місяця

Ответы на вопрос

Отвечает Мостовщикова Татьяна.

Ответ:

11,2 кг

Пошаговое объяснение:

12-0,55-0,1+0,25-0.4=12-0,65-0,15=12-0,8=11,2 кг